Bitcoin może wkrótce zobaczyć kluczową świecę tygodniową z bliska Powyżej 13.000 dolarów.

Bitcoin wkrótce ujrzy swoją następną cotygodniową świecę, która według analityków będzie krytyczna.

Jeden z traderów podkreślił, że ta świeca będzie najprawdopodobniej oznaczać najwyższą świecę tygodniową Bitcoin’a od momentu zdmuchnięcia szczytu widzianego pod koniec 2017 roku i na początku 2018 roku.

Znaczenie zbliżającego się zamknięcia Bitcoin’a

Bitcoin wkrótce ujrzy swoją kolejną cotygodniową świecę. W najbliższych godzinach, wiodąca kryptokurna będzie drukować swoją najnowszą świecę tygodniową.

Analitycy postrzegają tę świecę jako najważniejszą, ponieważ prawdopodobnie będzie ona oznaczać najwyższą świecę tygodniową Bitcoina od momentu zdmuchnięcia wierzchołka widzianego pod koniec 2017 roku i na początku 2018 roku.

Edward Cleps, czołowy handlowiec krypto-asetów, podzielił się poniższym wykresem, pokazującym znaczenie zbliżającego się zamknięcia. Skomentował to:

„To cotygodniowe zamknięcie jest ważniejsze niż myślisz. Bitcoin nie zamknął ponad 11,700 od ostatniego biegu byków w Valhalli.“

Jak zauważa, BTC nie widział zamknięcia powyżej 11.700 dolarów od szczytów na początku 2018 roku. Poprzednie rajdy, takie jak rajd płaskorzeźbowy w połowie 2018 r., letni rajd 2019 r. oraz ostatni skok latem tego roku zakończyły się kwotą 11.700 dolarów tygodniowo. Przebicie Bitcoin’a w tym miejscu potwierdzi, że znajduje się on w samym środku trendu wzrostowego, który najprawdopodobniej doprowadzi go do nowych rekordów wszechczasów w czasie.

Wykres cotygodniowych akcji cenowych BTC od połowy 2017 roku z analizą kryptograficznego inwestora Edwarda „Teddy“ Clepsa (teddycleps na Twitterze).

Cena dostosowana do pchania Wyższa

Analitycy mówią, że Bitcoin jest skłonny pchać się wyżej stąd.

Jeden z kryptoanalityków zauważył, że podczas gdy BTC jest dramatycznie wyższa niż latem, rynek kontraktów terminowych nie jest jeszcze przegrzany. Zwrócił on uwagę na poniższy wykres, który pokazuje, że zagregowana stopa finansowania najlepszych platform kontraktów terminowych nie jest jeszcze zbyt dobra. Sugeruje to, że Bitcoin nadal ma możliwość rozszerzenia się do góry nogami, nie powodując, że działania cenowe stają się nietrwałe:

„Właśnie teraz zdałem sobie sprawę, że istnieją mocne argumenty przemawiające za tym, żebyśmy kontynuowali parabolizm nieco dłużej. Cena jest wyższa niż w poprzednim przedziale (lipiec-sierpień), ale rynek nie jest prawie tak bardzo byczy jak wtedy. Shout-out do @BTC_y_tho za zauważenie tego.“

Neutralna stopa finansowania widziana teraz sugeruje, że inwestorzy Bitcoin Derivatives nie prowadzą tego rajdu.

Dieser Eintrag wurde veröffentlicht in Bitcoin von . Setze ein Lesezeichen zum Permalink.